РЕЗУЛЬТАТИ 4 СЕЗОНУ

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

Котлета та гречка

Watch this video on YouTube.

Гончарук Ілля

9 років

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

ІІ МІСЦЕ

Поліцейський пес

Watch this video on YouTube.

Грищенко Михайло Володимирович

12 років

КУ Сумська СШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Д. Косаренка, м. Суми, Сумської області

ІІІ МІСЦЕ

"Мой лучший друг"

Watch this video on YouTube.

Онул Анастасія Миколаївна

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Почуй мене…(2018)

Watch this video on YouTube.

Смільняк Ростислав Анатолійович

16 років

Комунальний заклад “Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”

ІІ МІСЦЕ

Услышь меня!

Watch this video on YouTube.

Фінк Катерина Юріївна
Болатханов Артур Рамзанович

16 років

Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті

ІІІ МІСЦЕ

COMING OUT | Short film "Different"(2018) | Я ГЕЙ | Фільм "Інакший" | ИНОЙ | ITalent

Watch this video on YouTube.

Верхоглядов Семен Андрійович
Шевченко Владислав Сергійович

16 років

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

Піхало Анна Олександрівна

11 років

Спеціалізована школа № 194 “Перспектива” Оболонського району міста Києва

ІІ МІСЦЕ

Литвиненко Олександра Олександрівна

12 років

Комунальний заклад “Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Євгена Михайловича Маріупольської міської ради Донецької області”

ІІІ МІСЦЕ

Колєвашко Анастасія Олексіївна

14 років

Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Ярчевська Олександра Сергіївна

17 років

Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради”

ІІ МІСЦЕ

Шворак Софія Миколаївна

16 років

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання I-III ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»

ІІІ МІСЦЕ

Куришко Софія Максимівна

15 років

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 з профільним навчанням імені В.М. Шеймана Краматорської міської ради Донецької області

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

Ковтонюк Максим Олександрович

14 років

Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м.Хмільника Вінницької обл.”

ІІ МІСЦЕ

Люшенко Людмила Олексіївна

14 років

Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва

ІІІ МІСЦЕ

Сухов Антон Олексійович

13 років

Комунальний заклад “Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області”

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Азарченков Сергій Володимирович

16 років

Комунальний заклад “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 Маріупольської міської ради Донецької області”

ІІ МІСЦЕ

Остапенко Дмитро Сергійович

16 років

Комунальний заклад “Дергачівський ліцей № 3” Дергачівської районної ради Харківської області

ІІІ МІСЦЕ

Фурсов Данило Сергійович

15 років

Загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

Станіславська Каріна Олегівна

11 років

Школа I – III ступенів N 232 Оболонського району м. Києва.”

ІІ МІСЦЕ

Чуприна Олексій Богданович

14 років

Комунальний заклад “Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”

ІІІ МІСЦЕ

Кодубовський Гордій Валерійович

13 років

Гімназія №172 “Нивки” Шевченківського району м.Києва

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Кириллова Ганна Андріївна

15 років

Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва

ІІ МІСЦЕ

Доценко Інна Юріївна

15 років

Навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей” №20 Оболонського району м. Києва

ІІІ МІСЦЕ

Микович Сергій Сергійович

16 років

Тур’я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Перечинський район Закарпатська область

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

СХЕМА УПРАВЛІННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон – Пітерцев Андрій "Схема Управління водопосточанням на Arduino"

Watch this video on YouTube.

Пітерцев Андрій

12 років

Обухівський міський центр творчості дітей, юнацтва та молоді “Романтик”

ІІ МІСЦЕ

Розумний замок на Arduino

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон – Іван Куруч "Розумний замок на ARDUINO"

Watch this video on YouTube.

Куруч Іван

14 років

Березинський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Тарутинської районної ради Одеської області

ІІІ МІСЦЕ

Удалённое управление кондиционером через ИК-Порт

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

14 років

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

#Italent2018 "SmartPlantGrowthing" – Белоус Олег

Watch this video on YouTube.

Бєлоус Олег

15 років

Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті

ІІ МІСЦЕ

"Atom" – смарт физическая лаборатория

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон – Алієв Денис "Atom One"

Watch this video on YouTube.

Алієв Денис

17 років

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Бахмутської міської ради Донецької області

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Калічак Юрій "Універсальний клімат-контроллер для інкубатора"

Watch this video on YouTube.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЕР ДЛЯ ІНКУБАТОРА

Watch this video on YouTube.

Калічак Юрій

15 років

Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Даринцького району міста Києва

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

What is this ?

Watch this video on YouTube.

Пушкарук Олесь Валерійович

11 років

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського” Хмельницької області

ІІ МІСЦЕ

Предновогодние хлопоты

Watch this video on YouTube.

Бушмакіна Дар’я Олексіївна

13 років

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

ІІІ МІСЦЕ

ОЧЕРЕТЯНИЙ КІТ

Watch this video on YouTube.

Кузьменко Микита Сергійович

14 років

Комунальний заклад «Запорізький обласний Центр НТТУМ «Грані» Запорізької обласної ради

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Герои Dota 2 в школе – [Мульт пародия]

Watch this video on YouTube.

Крохмаль Григорий Анатолійович

16 років

Запорізька гімназія № 31 Запорізької міської ради Запорізької області

ІІ МІСЦЕ

Картавая

Watch this video on YouTube.

Іщенко Юлія Володимирівна

15 років

Гудимівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

TrafficLight

Watch this video on YouTube.

Голуб Аделіна

10 років

Опорний навчальний заклад-Путрівський навчально-виховний комплекс”гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Васильківського району Київської області

ІІ МІСЦЕ

Алея Слави (Проект 3D)

Watch this video on YouTube.

Прокопчук Назарій Романович

14 років

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Полиці Камінь-Каширської районної ради Волинської області

ІІІ МІСЦЕ

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Богдан Олександрович

14 років

Комунальний заклад “Навчально-виховне об”єднання І-ІІІ ступенів “Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області”

Молодша вікова категорія

ІІ МІСЦЕ

Snake game

Watch this video on YouTube.

Крамаренко Владислав

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

ІІІ МІСЦЕ

VR

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Богдан

14 років

Комунальний заклад “Навчально-виховне об”єднання І-ІІІ ступенів “Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області”

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Никоненко ITalant

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон – Ніконенко Олексій "Try to survive"

Watch this video on YouTube.

Ніконенко Олексій

17 років

Таврійський державний агротехнологічний університет

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Коцуренко Антон "Medieval Fury"

Watch this video on YouTube.
Medieval Fury

Watch this video on YouTube.

Коцуренко Антон

16 років

Черкаський державний бізнес-коледж

ІІІ МІСЦЕ

СусленкаМатвіяGamePlay

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон – Сусленко Матвій "Musiciano"

Watch this video on YouTube.

Сусленко Матвій

17 років

спеціалізована школа №304 Святошинського району м.Києва

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Лозов'ягін Олексій "EliteDomashka Offline App"

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

14 років

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради

ІІ МІСЦЕ

Крамаренко Владислав

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Talent 4 сезон – Бородай Дмитро "WinSoft Gloria"

Watch this video on YouTube.

Бородій Дмитро

15 років

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Хмільника Вінницької області»

ІІ МІСЦЕ

Talent 4 сезон – Федорко Андрій і Золотарьов Іван "Scheduler"

Watch this video on YouTube.

Федорко Андрій
Золотарьов Іван

16 років

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського” Хмельницької області
Коломийська спеціалізована школа I-III ступенів №1імені В.Стефаника

ІІІ МІСЦЕ

Watch this video on YouTube.

Дмитрієв Юрій

15 років

ЗОРЯНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС “ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ЛІЦЕЙ” САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шкільний сайт

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Ланда Анна "Шкільний сайт"

Watch this video on YouTube.

Ланда Анна

14 років

Навчально-виховний комплекс “Ерудит” м. Києва дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) – школа І ступення – гімназія Солом’янського району м. Києва

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Голуб Денис"Офіційна сторінка 8 класу"

Watch this video on YouTube.

Голуб Денис

13 років

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 комунального закладу “Олександрівське навчально-виховне об’єднання №1” Олександрівської районної ради Кіровоградської області

ІІІ МІСЦЕ

Watch this video on YouTube.

Міняло Катерина

13 років

Ціпківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Application

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Кирилл Стрельбицкий "Мотиватор"

Watch this video on YouTube.

Стрельбицький Кирило

13 років

Комунальний заклад “Маріупольський технічний ліцей” Маріупольської міської ради Донецької області”

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Головко Євгеній "EatForYou"

Watch this video on YouTube.

Головко Євгеній

16 років

Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка

ІІІ МІСЦЕ

Watch this video on YouTube.

Тржецинский Денис

14 років

Запорізький ліцей “Логос” Запорізької міської ради Запорізької області

FRONT-END

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Поліщук Ольга "Industry 4.0."

Watch this video on YouTube.

Поліщук Ольга

16 років

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Центр надії” ім. Надії Маринович Рівненської міської ради

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Ясюра Маркіян "Medieval Fury"

Watch this video on YouTube.

Ясюра Маркіян

13 років

Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Івана Франка Дрогобицької міської ради Львівської області

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Юлик Андрій "TechJam"

Watch this video on YouTube.

Юлик Андрій

14 років

Івано-Франківський природничо-математичний ліцей Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Олійник Данило "Країна математики"

Watch this video on YouTube.

Олійник Данило

11 років

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9, м. Суми, Сумської області

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Сметаняк Арсен "Escaper"

Watch this video on YouTube.

Сметаняк Арсен

12 років

Долинська районна Станція юних техніків

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Фесенко Олег "The Secret Room"

Watch this video on YouTube.

Фесенко Олег

12 років

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

ІІІ МІСЦЕ

Talent 4 сезон – Рагозін Артем "Квест: Допоможи школі"

Watch this video on YouTube.

Рагозін Артем

12 років

Полтавська гімназія №17 Полтавської міської ради Полтавської області

ІІІ МІСЦЕ

Площинець Олег

12 років

Долинська района Станція юних техніків

+ ВІДЕОМОНТАЖ

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

Котлета та гречка

Watch this video on YouTube.

Гончарук Ілля

9 років

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

ІІ МІСЦЕ

Поліцейський пес

Watch this video on YouTube.

Грищенко Михайло Володимирович

12 років

КУ Сумська СШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Д. Косаренка, м. Суми, Сумської області

ІІІ МІСЦЕ

"Мой лучший друг"

Watch this video on YouTube.

Онул Анастасія Миколаївна

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Почуй мене…(2018)

Watch this video on YouTube.

Смільняк Ростислав Анатолійович

16 років

Комунальний заклад “Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”

ІІ МІСЦЕ

Услышь меня!

Watch this video on YouTube.

Фінк Катерина Юріївна
Болатханов Артур Рамзанович

16 років

Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті

ІІІ МІСЦЕ

COMING OUT | Short film "Different"(2018) | Я ГЕЙ | Фільм "Інакший" | ИНОЙ | ITalent

Watch this video on YouTube.

Верхоглядов Семен Андрійович
Шевченко Владислав Сергійович

16 років

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області

+ 2Д ГРАФІКА

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

Піхало Анна Олександрівна

11 років

Спеціалізована школа № 194 “Перспектива” Оболонського району міста Києва

ІІ МІСЦЕ

Литвиненко Олександра Олександрівна

12 років

Комунальний заклад “Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Євгена Михайловича Маріупольської міської ради Донецької області”

ІІІ МІСЦЕ

Колєвашко Анастасія Олексіївна

14 років

Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Ярчевська Олександра Сергіївна

17 років

Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради”

ІІ МІСЦЕ

Шворак Софія Миколаївна

16 років

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання I-III ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»

ІІІ МІСЦЕ

Куришко Софія Максимівна

15 років

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 з профільним навчанням імені В.М. Шеймана Краматорської міської ради Донецької області

+ 3Д ГРАФІКА

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

Ковтонюк Максим Олександрович

14 років

Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м.Хмільника Вінницької обл.”

ІІ МІСЦЕ

Люшенко Людмила Олексіївна

14 років

Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва

ІІІ МІСЦЕ

Сухов Антон Олексійович

13 років

Комунальний заклад “Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області”

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Азарченков Сергій Володимирович

16 років

Комунальний заклад “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 Маріупольської міської ради Донецької області”

ІІ МІСЦЕ

Остапенко Дмитро Сергійович

16 років

Комунальний заклад “Дергачівський ліцей № 3” Дергачівської районної ради Харківської області

ІІІ МІСЦЕ

Фурсов Данило Сергійович

15 років

Загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області

+ ФОТОГРАФІЯ

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

Станіславська Каріна Олегівна

11 років

Школа I – III ступенів N 232 Оболонського району м. Києва.”

ІІ МІСЦЕ

Чуприна Олексій Богданович

14 років

Комунальний заклад “Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області”

ІІІ МІСЦЕ

Кодубовський Гордій Валерійович

13 років

Гімназія №172 “Нивки” Шевченківського району м.Києва

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Кириллова Ганна Андріївна

15 років

Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва

ІІ МІСЦЕ

Доценко Інна Юріївна

15 років

Навчально-виховний комплекс “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей” №20 Оболонського району м. Києва

ІІІ МІСЦЕ

Микович Сергій Сергійович

16 років

Тур’я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Перечинський район Закарпатська область

+ АПАРАТНО - ПРОГРАМНА РОЗРОБКА

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

СХЕМА УПРАВЛІННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон – Пітерцев Андрій "Схема Управління водопосточанням на Arduino"

Watch this video on YouTube.

Пітерцев Андрій

12 років

Обухівський міський центр творчості дітей, юнацтва та молоді “Романтик”

ІІ МІСЦЕ

Розумний замок на Arduino

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон – Іван Куруч "Розумний замок на ARDUINO"

Watch this video on YouTube.

Куруч Іван

14 років

Березинський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Тарутинської районної ради Одеської області

ІІІ МІСЦЕ

Удалённое управление кондиционером через ИК-Порт

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

14 років

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

#Italent2018 "SmartPlantGrowthing" – Белоус Олег

Watch this video on YouTube.

Бєлоус Олег

15 років

Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті

ІІ МІСЦЕ

"Atom" – смарт физическая лаборатория

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон – Алієв Денис "Atom One"

Watch this video on YouTube.

Алієв Денис

17 років

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Бахмутської міської ради Донецької області

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Калічак Юрій "Універсальний клімат-контроллер для інкубатора"

Watch this video on YouTube.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЕР ДЛЯ ІНКУБАТОРА

Watch this video on YouTube.

Калічак Юрій

15 років

Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Даринцького району міста Києва

+ 2Д АНІМАЦІЯ

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

What is this ?

Watch this video on YouTube.

Пушкарук Олесь Валерійович

11 років

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського” Хмельницької області

ІІ МІСЦЕ

Предновогодние хлопоты

Watch this video on YouTube.

Бушмакіна Дар’я Олексіївна

13 років

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

ІІІ МІСЦЕ

ОЧЕРЕТЯНИЙ КІТ

Watch this video on YouTube.

Кузьменко Микита Сергійович

14 років

Комунальний заклад «Запорізький обласний Центр НТТУМ «Грані» Запорізької обласної ради

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Герои Dota 2 в школе – [Мульт пародия]

Watch this video on YouTube.

Крохмаль Григорий Анатолійович

16 років

Запорізька гімназія № 31 Запорізької міської ради Запорізької області

ІІ МІСЦЕ

Картавая

Watch this video on YouTube.

Іщенко Юлія Володимирівна

15 років

Гудимівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області

+ 3Д АНІМАЦІЯ

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

TrafficLight

Watch this video on YouTube.

Голуб Аделіна

10 років

Опорний навчальний заклад-Путрівський навчально-виховний комплекс”гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Васильківського району Київської області

ІІ МІСЦЕ

Алея Слави (Проект 3D)

Watch this video on YouTube.

Прокопчук Назарій Романович

14 років

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Полиці Камінь-Каширської районної ради Волинської області

ІІІ МІСЦЕ

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Богдан Олександрович

14 років

Комунальний заклад “Навчально-виховне об”єднання І-ІІІ ступенів “Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області”

+ РОЗРОБКА ГРИ

Молодша вікова категорія

ІІ МІСЦЕ

Snake game

Watch this video on YouTube.

Крамаренко Владислав

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

ІІІ МІСЦЕ

VR

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Богдан

14 років

Комунальний заклад “Навчально-виховне об”єднання І-ІІІ ступенів “Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області”

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Никоненко ITalant

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон – Ніконенко Олексій "Try to survive"

Watch this video on YouTube.

Ніконенко Олексій

17 років

Таврійський державний агротехнологічний університет

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Коцуренко Антон "Medieval Fury"

Watch this video on YouTube.
Medieval Fury

Watch this video on YouTube.

Коцуренко Антон

16 років

Черкаський державний бізнес-коледж

ІІІ МІСЦЕ

СусленкаМатвіяGamePlay

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон – Сусленко Матвій "Musiciano"

Watch this video on YouTube.

Сусленко Матвій

17 років

спеціалізована школа №304 Святошинського району м.Києва

+ ПРОГРАМНА РОЗРОБКА

Молодша вікова категорія

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Лозов'ягін Олексій "EliteDomashka Offline App"

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

14 років

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради

ІІ МІСЦЕ

Крамаренко Владислав

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

Talent 4 сезон – Бородай Дмитро "WinSoft Gloria"

Watch this video on YouTube.

Бородій Дмитро

15 років

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Хмільника Вінницької області»

ІІ МІСЦЕ

Talent 4 сезон – Федорко Андрій і Золотарьов Іван "Scheduler"

Watch this video on YouTube.

Федорко Андрій
Золотарьов Іван

16 років

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського” Хмельницької області
Коломийська спеціалізована школа I-III ступенів №1імені В.Стефаника

ІІІ МІСЦЕ

Watch this video on YouTube.

Дмитрієв Юрій

15 років

ЗОРЯНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС “ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ЛІЦЕЙ” САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

+ WEB РОЗРОБКА

Шкільний сайт

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Ланда Анна "Шкільний сайт"

Watch this video on YouTube.

Ланда Анна

14 років

Навчально-виховний комплекс “Ерудит” м. Києва дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) – школа І ступення – гімназія Солом’янського району м. Києва

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Голуб Денис"Офіційна сторінка 8 класу"

Watch this video on YouTube.

Голуб Денис

13 років

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 комунального закладу “Олександрівське навчально-виховне об’єднання №1” Олександрівської районної ради Кіровоградської області

ІІІ МІСЦЕ

Watch this video on YouTube.

Міняло Катерина

13 років

Ціпківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Application

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Кирилл Стрельбицкий "Мотиватор"

Watch this video on YouTube.

Стрельбицький Кирило

13 років

Комунальний заклад “Маріупольський технічний ліцей” Маріупольської міської ради Донецької області”

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Головко Євгеній "EatForYou"

Watch this video on YouTube.

Головко Євгеній

16 років

Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка

ІІІ МІСЦЕ

Watch this video on YouTube.

Тржецинский Денис

14 років

Запорізький ліцей “Логос” Запорізької міської ради Запорізької області

FRONT-END

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Поліщук Ольга "Industry 4.0."

Watch this video on YouTube.

Поліщук Ольга

16 років

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Центр надії” ім. Надії Маринович Рівненської міської ради

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Ясюра Маркіян "Medieval Fury"

Watch this video on YouTube.

Ясюра Маркіян

13 років

Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Івана Франка Дрогобицької міської ради Львівської області

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Юлик Андрій "TechJam"

Watch this video on YouTube.

Юлик Андрій

14 років

Івано-Франківський природничо-математичний ліцей Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

+ SCRATCH

Старша вікова категорія

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Олійник Данило "Країна математики"

Watch this video on YouTube.

Олійник Данило

11 років

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9, м. Суми, Сумської області

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Сметаняк Арсен "Escaper"

Watch this video on YouTube.

Сметаняк Арсен

12 років

Долинська районна Станція юних техніків

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон – Фесенко Олег "The Secret Room"

Watch this video on YouTube.

Фесенко Олег

12 років

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

ІІІ МІСЦЕ

Talent 4 сезон – Рагозін Артем "Квест: Допоможи школі"

Watch this video on YouTube.

Рагозін Артем

12 років

Полтавська гімназія №17 Полтавської міської ради Полтавської області

ІІІ МІСЦЕ

Площинець Олег

12 років

Долинська района Станція юних техніків