РЕЗУЛЬТАТЫ 4 СЕЗОНУ

Младшая возрастная группа

І МЕСТО

Котлета та гречка

Watch this video on YouTube.

Гончарук Ілля

9 років

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

ІІ МЕСТО

Поліцейський пес

Watch this video on YouTube.

Грищенко Михайло Володимирович

12 років

КУ Сумська СШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Д. Косаренка, м. Суми, Сумської області

ІІІ МЕСТО

"Мой лучший друг"

Watch this video on YouTube.

Онул Анастасія Миколаївна

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Старшая возрастная группа

І МЕСТО

Почуй мене…(2018)

Watch this video on YouTube.

Смільняк Ростислав Анатолійович

16 років

Комунальний заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

ІІ МЕСТО

Короткометражный фильм "Услышь меня!"

Watch this video on YouTube.

Фінк Катерина Юріївна
Болатханов Артур Рамзанович

16 років

Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті

ІІІ МЕСТО

COMING OUT | Short film "Different"(2018) | Я ГЕЙ | Фільм "Інакший" | ИНОЙ | ITalent

Watch this video on YouTube.

Верхоглядов Семен Андрійович
Шевченко Владислав Сергійович

16 років

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області

Младшая возрастная группа

І МЕСТО

Піхало Анна Олександрівна

11 років

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива» Оболонського району міста Києва

ІІ МЕСТО

Литвиненко Олександра Олександрівна

12 років

Комунальний заклад «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Євгена Михайловича Маріупольської міської ради Донецької області»

ІІІ МЕСТО

Колєвашко Анастасія Олексіївна

14 років

Криворізький навчально-виховний комплекс №35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей «Імпульс» Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Старшая возрастная группа

І МЕСТО

Ярчевська Олександра Сергіївна

17 років

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради»

ІІ МЕСТО

Шворак Софія Миколаївна

16 років

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання I-III ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»

ІІІ МЕСТО

Куришко Софія Максимівна

15 років

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 з профільним навчанням імені В.М. Шеймана Краматорської міської ради Донецької області

Младшая возрастная группа

І МЕСТО

Ковтонюк Максим Олександрович

14 років

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м.Хмільника Вінницької обл.»

ІІ МЕСТО

Люшенко Людмила Олексіївна

14 років

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва

ІІІ МЕСТО

Сухов Антон Олексійович

13 років

Комунальний заклад «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області»

Старшая возрастная группа

І МЕСТО

Азарченков Сергій Володимирович

16 років

Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 Маріупольської міської ради Донецької області»

ІІ МЕСТО

Остапенко Дмитро Сергійович

16 років

Комунальний заклад «Дергачівський ліцей № 3» Дергачівської районної ради Харківської області

ІІІ МЕСТО

Фурсов Данило Сергійович

15 років

Загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області

Младшая возрастная группа

І МЕСТО

Станіславська Каріна Олегівна

11 років

Школа I — III ступенів N 232 Оболонського району м. Києва.»

ІІ МЕСТО

Чуприна Олексій Богданович

14 років

Комунальний заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

ІІІ МІСЦЕ

Кодубовський Гордій Валерійович

13 років

Гімназія №172 «Нивки» Шевченківського району м.Києва

Старшая возрастная группа

І МІСЦЕ

Кириллова Ганна Андріївна

15 років

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва

ІІ МЕСТО

Доценко Інна Юріївна

15 років

Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей» №20 Оболонського району м. Києва

ІІІ МІСЦЕ

Микович Сергій Сергійович

16 років

Тур’я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Перечинський район Закарпатська область

Младшая возрастная группая

І МІСЦЕ

СХЕМА УПРАВЛІННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон — Пітерцев Андрій "Схема Управління водопосточанням на Arduino"

Watch this video on YouTube.

Пітерцев Андрій

12 років

Обухівський міський центр творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик»

ІІ МІСЦЕ

Розумний замок на Arduino

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон — Іван Куруч "Розумний замок на ARDUINO"

Watch this video on YouTube.

Куруч Іван

14 років

Березинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Тарутинської районної ради Одеської області

ІІІ МІСЦЕ

Удалённое управление кондиционером через ИК-Порт

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

14 років

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради

Старшая возрастная группа

І МІСЦЕ

#Italent2018 "SmartPlantGrowthing" — Белоус Олег

Watch this video on YouTube.

Бєлоус Олег

15 років

Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті

ІІ МІСЦЕ

"Atom" — смарт физическая лаборатория

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон — Алієв Денис "Atom One"

Watch this video on YouTube.

Алієв Денис

17 років

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Бахмутської міської ради Донецької області

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Калічак Юрій "Універсальний клімат-контроллер для інкубатора"

Watch this video on YouTube.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЕР ДЛЯ ІНКУБАТОРА

Watch this video on YouTube.

Калічак Юрій

15 років

Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Даринцького району міста Києва

Младшая возрастная группа

І МІСЦЕ

What is this ?

Watch this video on YouTube.

Пушкарук Олесь Валерійович

11 років

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області

ІІ МІСЦЕ

Предновогодние хлопоты

Watch this video on YouTube.

Бушмакіна Дар’я Олексіївна

13 років

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

ІІІ МІСЦЕ

ОЧЕРЕТЯНИЙ КІТ

Watch this video on YouTube.

Кузьменко Микита Сергійович

14 років

Комунальний заклад «Запорізький обласний Центр НТТУМ «Грані» Запорізької обласної ради

Старшая возрастная группа

І МІСЦЕ

Герои Dota 2 в школе — [Мульт пародия]

Watch this video on YouTube.

Крохмаль Григорий Анатолійович

16 років

Запорізька гімназія № 31 Запорізької міської ради Запорізької області

ІІ МІСЦЕ

Картавая

Watch this video on YouTube.

Іщенко Юлія Володимирівна

15 років

Гудимівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області

Младшая возрастная группа

І МІСЦЕ

TrafficLight

Watch this video on YouTube.

Голуб Аделіна

10 років

Опорний навчальний заклад-Путрівський навчально-виховний комплекс»гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Київської області

ІІ МІСЦЕ

Алея Слави (Проект 3D)

Watch this video on YouTube.

Прокопчук Назарій Романович

14 років

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Полиці Камінь-Каширської районної ради Волинської області

ІІІ МІСЦЕ

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Богдан Олександрович

14 років

Комунальний заклад «Навчально-виховне об»єднання І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»

Младшая возрастная группа

ІІ МІСЦЕ

Snake game

Watch this video on YouTube.

Крамаренко Владислав

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

ІІІ МІСЦЕ

VR

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Богдан

14 років

Комунальний заклад «Навчально-виховне об»єднання І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»

Старшая возрастная группа

І МІСЦЕ

Никоненко ITalant

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон — Ніконенко Олексій "Try to survive"

Watch this video on YouTube.

Ніконенко Олексій

17 років

Таврійський державний агротехнологічний університет

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Коцуренко Антон "Medieval Fury"

Watch this video on YouTube.
Medieval Fury

Watch this video on YouTube.

Коцуренко Антон

16 років

Черкаський державний бізнес-коледж

ІІІ МІСЦЕ

СусленкаМатвіяGamePlay

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон — Сусленко Матвій "Musiciano"

Watch this video on YouTube.

Сусленко Матвій

17 років

спеціалізована школа №304 Святошинського району м.Києва

Младшая возрастная группа

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Лозов'ягін Олексій "EliteDomashka Offline App"

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

14 років

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради

ІІ МІСЦЕ

Крамаренко Владислав

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Старшая возрастная группа

І МІСЦЕ

Talent 4 сезон — Бородай Дмитро "WinSoft Gloria"

Watch this video on YouTube.

Бородій Дмитро

15 років

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Хмільника Вінницької області»

ІІ МІСЦЕ

Talent 4 сезон — Федорко Андрій і Золотарьов Іван "Scheduler"

Watch this video on YouTube.

Федорко Андрій
Золотарьов Іван

16 років

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області
Коломийська спеціалізована школа I-III ступенів №1імені В.Стефаника

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Дмитрієв Юрій "DIRP"

Watch this video on YouTube.

Дмитрієв Юрій

15 років

ЗОРЯНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ — ЛІЦЕЙ» САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Школьный сайт

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Ланда Анна "Шкільний сайт"

Watch this video on YouTube.

Ланда Анна

14 років

Навчально-виховний комплекс «Ерудит» м. Києва дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) — школа І ступення — гімназія Солом’янського району м. Києва

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Голуб Денис"Офіційна сторінка 8 класу"

Watch this video on YouTube.

Голуб Денис

13 років

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання №1» Олександрівської районної ради Кіровоградської області

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Міняйло Катерина "IT проект "Шкільний сайт"

Watch this video on YouTube.

Міняло Катерина

13 років

Ціпківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Application

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Кирилл Стрельбицкий "Мотиватор"

Watch this video on YouTube.

Стрельбицький Кирило

13 років

Комунальний заклад «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області»

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Головко Євгеній "EatForYou"

Watch this video on YouTube.

Головко Євгеній

16 років

Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Тржецинский Денис "Easy Web"

Watch this video on YouTube.

Тржецинский Денис

14 років

Запорізький ліцей «Логос» Запорізької міської ради Запорізької області

FRONT-END

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Поліщук Ольга "Industry 4.0."

Watch this video on YouTube.

Поліщук Ольга

16 років

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Ясюра Маркіян "Новий погляд на космос"

Watch this video on YouTube.

Ясюра Маркіян

13 років

Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Івана Франка Дрогобицької міської ради Львівської області

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Юлик Андрій "TechJam"

Watch this video on YouTube.

Юлик Андрій

14 років

Івано-Франківський природничо-математичний ліцей Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

Старша возрастная группа

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Олійник Данило "Країна математики"

Watch this video on YouTube.

Олійник Данило

11 років

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9, м. Суми, Сумської області

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Сметаняк Арсен "Escaper"

Watch this video on YouTube.

Сметаняк Арсен

12 років

Долинська районна Станція юних техніків

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Фесенко Олег "The Secret Room"

Watch this video on YouTube.

Фесенко Олег

12 років

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

ІІІ МІСЦЕ

Talent 4 сезон — Рагозін Артем "Квест: Допоможи школі"

Watch this video on YouTube.

Рагозін Артем

12 років

Полтавська гімназія №17 Полтавської міської ради Полтавської області

ІІІ МІСЦЕ

Площинець Олег

12 років

Долинська района Станція юних техніків

+ ВИДЕОМОНТАЖ

Младшая возрастная группа

І МЕСТО

Котлета та гречка

Watch this video on YouTube.

Гончарук Ілля

9 років

ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ СОЛОМ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

ІІ МЕСТО

Поліцейський пес

Watch this video on YouTube.

Грищенко Михайло Володимирович

12 років

КУ Сумська СШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Д. Косаренка, м. Суми, Сумської області

ІІІ МЕСТО

"Мой лучший друг"

Watch this video on YouTube.

Онул Анастасія Миколаївна

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Старшая возрастная группа

І МЕСТО

Почуй мене…(2018)

Watch this video on YouTube.

Смільняк Ростислав Анатолійович

16 років

Комунальний заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

ІІ МЕСТО

Короткометражный фильм "Услышь меня!"

Watch this video on YouTube.

Фінк Катерина Юріївна
Болатханов Артур Рамзанович

16 років

Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету
Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті

ІІІ МЕСТО

COMING OUT | Short film "Different"(2018) | Я ГЕЙ | Фільм "Інакший" | ИНОЙ | ITalent

Watch this video on YouTube.

Верхоглядов Семен Андрійович
Шевченко Владислав Сергійович

16 років

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради Київської області

+ 2Д ГРАФИКА

Младшая возрастная группа

І МЕСТО

Піхало Анна Олександрівна

11 років

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива» Оболонського району міста Києва

ІІ МЕСТО

Литвиненко Олександра Олександрівна

12 років

Комунальний заклад «Маріупольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №40 імені Миська Євгена Михайловича Маріупольської міської ради Донецької області»

ІІІ МЕСТО

Колєвашко Анастасія Олексіївна

14 років

Криворізький навчально-виховний комплекс №35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей «Імпульс» Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Старшая возрастная группа

І МЕСТО

Ярчевська Олександра Сергіївна

17 років

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Вінницької міської ради»

ІІ МЕСТО

Шворак Софія Миколаївна

16 років

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання I-III ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»

ІІІ МЕСТО

Куришко Софія Максимівна

15 років

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 з профільним навчанням імені В.М. Шеймана Краматорської міської ради Донецької області

+ 3Д ГРАФИКА

Младшая возрастная группа

І МЕСТО

Ковтонюк Максим Олександрович

14 років

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м.Хмільника Вінницької обл.»

ІІ МЕСТО

Люшенко Людмила Олексіївна

14 років

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва

ІІІ МЕСТО

Сухов Антон Олексійович

13 років

Комунальний заклад «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №44 Маріупольської міської ради Донецької області»

Старшая возрастная группа

І МЕСТО

Азарченков Сергій Володимирович

16 років

Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 Маріупольської міської ради Донецької області»

ІІ МЕСТО

Остапенко Дмитро Сергійович

16 років

Комунальний заклад «Дергачівський ліцей № 3» Дергачівської районної ради Харківської області

ІІІ МЕСТО

Фурсов Данило Сергійович

15 років

Загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області

+ ФОТОГРАФИЯ

Младшая возрастная группа

І МЕСТО

Станіславська Каріна Олегівна

11 років

Школа I — III ступенів N 232 Оболонського району м. Києва.»

ІІ МЕСТО

Чуприна Олексій Богданович

14 років

Комунальний заклад «Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області»

ІІІ МІСЦЕ

Кодубовський Гордій Валерійович

13 років

Гімназія №172 «Нивки» Шевченківського району м.Києва

Старшая возрастная группа

І МІСЦЕ

Кириллова Ганна Андріївна

15 років

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва

ІІ МЕСТО

Доценко Інна Юріївна

15 років

Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей» №20 Оболонського району м. Києва

ІІІ МІСЦЕ

Микович Сергій Сергійович

16 років

Тур’я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Перечинський район Закарпатська область

+ АППАРАТНО - ПРОГРАММНАЯ РАЗРАБОТКА

Младшая возрастная группая

І МІСЦЕ

СХЕМА УПРАВЛІННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯМ

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон — Пітерцев Андрій "Схема Управління водопосточанням на Arduino"

Watch this video on YouTube.

Пітерцев Андрій

12 років

Обухівський міський центр творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик»

ІІ МІСЦЕ

Розумний замок на Arduino

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон — Іван Куруч "Розумний замок на ARDUINO"

Watch this video on YouTube.

Куруч Іван

14 років

Березинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад» Тарутинської районної ради Одеської області

ІІІ МІСЦЕ

Удалённое управление кондиционером через ИК-Порт

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

14 років

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради

Старшая возрастная группа

І МІСЦЕ

#Italent2018 "SmartPlantGrowthing" — Белоус Олег

Watch this video on YouTube.

Бєлоус Олег

15 років

Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті

ІІ МІСЦЕ

"Atom" — смарт физическая лаборатория

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон — Алієв Денис "Atom One"

Watch this video on YouTube.

Алієв Денис

17 років

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Бахмутської міської ради Донецької області

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Калічак Юрій "Універсальний клімат-контроллер для інкубатора"

Watch this video on YouTube.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЕР ДЛЯ ІНКУБАТОРА

Watch this video on YouTube.

Калічак Юрій

15 років

Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Даринцького району міста Києва

+ 2Д АНИМАЦИЯ

Младшая возрастная группа

І МІСЦЕ

What is this ?

Watch this video on YouTube.

Пушкарук Олесь Валерійович

11 років

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області

ІІ МІСЦЕ

Предновогодние хлопоты

Watch this video on YouTube.

Бушмакіна Дар’я Олексіївна

13 років

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

ІІІ МІСЦЕ

ОЧЕРЕТЯНИЙ КІТ

Watch this video on YouTube.

Кузьменко Микита Сергійович

14 років

Комунальний заклад «Запорізький обласний Центр НТТУМ «Грані» Запорізької обласної ради

Старшая возрастная группа

І МІСЦЕ

Герои Dota 2 в школе — [Мульт пародия]

Watch this video on YouTube.

Крохмаль Григорий Анатолійович

16 років

Запорізька гімназія № 31 Запорізької міської ради Запорізької області

ІІ МІСЦЕ

Картавая

Watch this video on YouTube.

Іщенко Юлія Володимирівна

15 років

Гудимівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради Сумської області

+ 3Д АНИМАЦИЯ

Младшая возрастная группа

І МІСЦЕ

TrafficLight

Watch this video on YouTube.

Голуб Аделіна

10 років

Опорний навчальний заклад-Путрівський навчально-виховний комплекс»гімназія — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Васильківського району Київської області

ІІ МІСЦЕ

Алея Слави (Проект 3D)

Watch this video on YouTube.

Прокопчук Назарій Романович

14 років

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Полиці Камінь-Каширської районної ради Волинської області

ІІІ МІСЦЕ

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Богдан Олександрович

14 років

Комунальний заклад «Навчально-виховне об»єднання І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»

+ РАЗРАБОТКА ИГРИ

Младшая возрастная группа

ІІ МІСЦЕ

Snake game

Watch this video on YouTube.

Крамаренко Владислав

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

ІІІ МІСЦЕ

VR

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Богдан

14 років

Комунальний заклад «Навчально-виховне об»єднання І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»

Старшая возрастная группа

І МІСЦЕ

Никоненко ITalant

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон — Ніконенко Олексій "Try to survive"

Watch this video on YouTube.

Ніконенко Олексій

17 років

Таврійський державний агротехнологічний університет

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Коцуренко Антон "Medieval Fury"

Watch this video on YouTube.
Medieval Fury

Watch this video on YouTube.

Коцуренко Антон

16 років

Черкаський державний бізнес-коледж

ІІІ МІСЦЕ

СусленкаМатвіяGamePlay

Watch this video on YouTube.
iTalent 4 сезон — Сусленко Матвій "Musiciano"

Watch this video on YouTube.

Сусленко Матвій

17 років

спеціалізована школа №304 Святошинського району м.Києва

+ ПРОГРАММНАЯ РАЗРАБОТКА

Младшая возрастная группа

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Лозов'ягін Олексій "EliteDomashka Offline App"

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

14 років

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради

ІІ МІСЦЕ

Крамаренко Владислав

14 років

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Старшая возрастная группа

І МІСЦЕ

Talent 4 сезон — Бородай Дмитро "WinSoft Gloria"

Watch this video on YouTube.

Бородій Дмитро

15 років

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Хмільника Вінницької області»

ІІ МІСЦЕ

Talent 4 сезон — Федорко Андрій і Золотарьов Іван "Scheduler"

Watch this video on YouTube.

Федорко Андрій
Золотарьов Іван

16 років

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області
Коломийська спеціалізована школа I-III ступенів №1імені В.Стефаника

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Дмитрієв Юрій "DIRP"

Watch this video on YouTube.

Дмитрієв Юрій

15 років

ЗОРЯНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ — ЛІЦЕЙ» САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

+ WEB РАЗРАБОТКА

Школьный сайт

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Ланда Анна "Шкільний сайт"

Watch this video on YouTube.

Ланда Анна

14 років

Навчально-виховний комплекс «Ерудит» м. Києва дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) — школа І ступення — гімназія Солом’янського району м. Києва

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Голуб Денис"Офіційна сторінка 8 класу"

Watch this video on YouTube.

Голуб Денис

13 років

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання №1» Олександрівської районної ради Кіровоградської області

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Міняйло Катерина "IT проект "Шкільний сайт"

Watch this video on YouTube.

Міняло Катерина

13 років

Ціпківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Application

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Кирилл Стрельбицкий "Мотиватор"

Watch this video on YouTube.

Стрельбицький Кирило

13 років

Комунальний заклад «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області»

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Головко Євгеній "EatForYou"

Watch this video on YouTube.

Головко Євгеній

16 років

Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Тржецинский Денис "Easy Web"

Watch this video on YouTube.

Тржецинский Денис

14 років

Запорізький ліцей «Логос» Запорізької міської ради Запорізької області

FRONT-END

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Поліщук Ольга "Industry 4.0."

Watch this video on YouTube.

Поліщук Ольга

16 років

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Ясюра Маркіян "Новий погляд на космос"

Watch this video on YouTube.

Ясюра Маркіян

13 років

Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Івана Франка Дрогобицької міської ради Львівської області

ІІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Юлик Андрій "TechJam"

Watch this video on YouTube.

Юлик Андрій

14 років

Івано-Франківський природничо-математичний ліцей Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

+ SCRATCH

Старша возрастная группа

І МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Олійник Данило "Країна математики"

Watch this video on YouTube.

Олійник Данило

11 років

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9, м. Суми, Сумської області

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Сметаняк Арсен "Escaper"

Watch this video on YouTube.

Сметаняк Арсен

12 років

Долинська районна Станція юних техніків

ІІ МІСЦЕ

iTalent 4 сезон — Фесенко Олег "The Secret Room"

Watch this video on YouTube.

Фесенко Олег

12 років

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

ІІІ МІСЦЕ

Talent 4 сезон — Рагозін Артем "Квест: Допоможи школі"

Watch this video on YouTube.

Рагозін Артем

12 років

Полтавська гімназія №17 Полтавської міської ради Полтавської області

ІІІ МІСЦЕ

Площинець Олег

12 років

Долинська района Станція юних техніків