Победители прошлых сезонов

Младшая возрастная группа

Никогда не Сдавайся. 2018/Весела Наука 2018/АрсиKin TV

Watch this video on YouTube.

Балмаджи Иван

14 лет

І место

Опорний навчальний заклад «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія-міжшкільний навчально-виробничий комбінат-дошкільний навчальний заклад» Арцизької районної ради Одеської області

Старшая возрастная группа

Головне — це мотивація

Watch this video on YouTube.

Семенко Олексей и Денисенко Дмитрий

15 и 16 лет

І место

Нововодолазький ліцей Нововодолазької селищної ради
Mission Impossible

Watch this video on YouTube.

Журавель Евгений

14 лет

ІІ место

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
Win yourself

Watch this video on YouTube.

Сльоза Иван и Илья Пусяк

16 и 16 лет

ІІ место

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Жданова Мария и Голицына Елизавета

14 и 14 лет

ІІІ место

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

Короткометражний фільм ,,Пас в майбутнє,,

Watch this video on YouTube.

Сандул Александр

15 лет

ІІІ место

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей — Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області

Младшая возрастная группа

Курышко София

14 лет

І место

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 з профільним навчанням імені В.М. Шеймана Краматорської міської ради Донецької області

Старшая возрастная группа

Шворак София

15 лет

І место

Комунальний заклад «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Гагарин Ілья

14 лет

ІІ место

Комунальний заклад «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Михайлівської районної ради Запорізької області

Колосков Даниил

15 лет

ІІ место

Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Добропільської міської ради Донецької області

Бондаренко Роман

17 лет

ІІІ место

Роменський коледж Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана»

Младшая возрастная группа

Находка

Watch this video on YouTube.

Брюхацька Катерина

14 лет

І место

Комунальний заклад «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Михайлівської районної ради Запорізької області

Старшая возрастная группа

Федоренко Тетяна "Час"

Watch this video on YouTube.

Федоренко Тетяна

16 лет

І место

Запорізький класичний ліцей запорізької міської ради запорізької області
Історія одного цуценяти

Watch this video on YouTube.

Іноземець Анна

14 лет

ІІ место

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради Черкаської області
Зоряні пригоди 1280 720 WMV

Watch this video on YouTube.

Мігун Тетяна

15 лет

ІІ место

Освітній опорний заклад навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей» с. Зимне
Bread

Watch this video on YouTube.

Тітов Кирило

13 лет

ІІІ место

Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району

Младшая возрастная группа

Кладько Ілля

12 лет

І место

Комунальний заклад `Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді` Рівненської обласної ради

Старшая возрастная группа

Куратченко Анна

16 лет

І место

Низівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

Онищенко Богдана

14 лет

ІІ место

Комунальний заклад освіти «Гімназія №3» Дніпровської міської ради

Сандул Олександр

15 лет

ІІ место

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей — Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області

Краєвський Кирил

12 лет

ІІІ место

Комунальний заклад `Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді` Рівненської обласної ради

Комаровська Олесандра

16 лет

ІІІ место

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської област

Младшая возрастная группа

Федоренко Дмитро

14 лет

І место

Доманівський НВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1-Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області

Старшая возрастная группа

Фурман Артем

15 лет

І место

Державний професійно-технічний навчальний заклад `Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище`

Гордієнко Костянтин

11 лет

ІІ место

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

Литвинов Владислав

15 лет

ІІ место

Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Жабровець Лидия

11 лет

ІІI место

СШ №304

Чилочи Даниил

15 лет

ІІІ место

Спеціалізована школа №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва

Младшая возрастная группа

Water on the Earth

Watch this video on YouTube.

Гордиенко Константин

11 лет

І место

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

Старшая возрастная группа

ПриКазка

Watch this video on YouTube.

Карпюк Ігор

16 лет

І место

Тімірязєвська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області
ITALЕNT

Watch this video on YouTube.

Сотніков Микита

12 років

ІІ місце

Загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області
The City in the Past

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Ігор

16 років

ІІ місце

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Раджапов Станіслав

14 років

ІІІ місце

Філія нвк «голованівська зш і — ііі ступенів ім.т.г.шевченка-гімназія «новосільська зш — днз»
WAR 2018

Watch this video on YouTube.

Піщанський Андрій

17 років

ІІ місце

Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради Київської області

Молодша вікова категорія

BlackTeddi

Watch this video on YouTube.

Неменущий Назар

14 років

І місце

Конотопська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Старша вікова категорія

CDoD_alpha_0.31_instance_unlock 2018 03 26 05 59 09 434

Watch this video on YouTube.

Пирогов Денис

16 років

І місце

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33
Clash of Towns — DEMO

Watch this video on YouTube.

Стецюк Мирослав

14 років

ІІ місце

Технічний ліцей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» м. Києва
Boomchick Trailer

Watch this video on YouTube.

Каменський Лев та Максим Лобода

16 та 16 років

ІІ місце

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області
Log`s and Boulder`s war

Watch this video on YouTube.

Гласов Олександр

16 років

ІIІ місце

Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Presentation

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Ігор та Кріпака Ілля

16 та 16 років

ІIІ місце

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Молодша вікова категорія

Дяченко Михайло

Watch this video on YouTube.

Дяченко Михайло

14 років

І місце

Гімназія №178
Подивитися сайт можна за посиланням

Старша вікова категорія

Меліхов Ігор

Watch this video on YouTube.

Меліхов Ігор

16 років

І місце

Спеціалізована загальноосвітня середня школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов
Подивитися сайт можна за посиланням

Стрельбицький Кирило

Watch this video on YouTube.

Стрельбицький Кирило

13 років

ІІ місце

Комунальний заклад «Маріупольський міський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа» №27 Маріупольської міської ради Донецької області»
Подивитися сайт можна за посиланням
Павлюк Артем

Watch this video on YouTube.

Павлюк Артем

18 років

ІІ місце

Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області
Подивитися сайт можна за посиланням

Джемесюк Артем

Watch this video on YouTube.

Джемесюк Артем

14 років

ІІІ місце

Одеська загальноосвітня школа № 92 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області

Філатов Вадим

Watch this video on YouTube.

Філатов Вадим

16 років

ІІI місце

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області
Филипюк Андрій

Watch this video on YouTube.

Филипюк Андрій

13 років

ІІІ місце

Коломийська гімназія імені М. Грушевського Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Подивитися сайт можна за посиланням
Філатов Вадим

Watch this video on YouTube.

Зайцев Кирило

17 років

ІІI місце

Авіакосмічний ліцей ім. І.Сікорського НАУ м. Києва
Подивитися сайт можна за посиланням
Лозовягін Олексій

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

13 років

ІІІ місце

Комунальний заклад «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області »
Подивитися сайт можна за посиланням

Молодша вікова категорія

Сибірський Сава

Watch this video on YouTube.

Сава Сибірський

14 років

І місце

Одеська загальноосвітня школа №65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Старша вікова категорія

Бабій Назарій

Watch this video on YouTube.

Бабій Назарій

17 років

І місце

Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області

Литвішко Даниїл

Watch this video on YouTube.

Литвішко Даниїл

14 років

ІІ місце

Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Дерменжи Данило

Watch this video on YouTube.

Дерменжи Данило

16 років

ІІ місце

Опорний навчальний заклад «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія-міжшкільний навчально-виробничий комбінат-дошкільний навчальний заклад» Арцизької районної ради Одеської області

Бузько Ксенія

15 років

ІІI місце

Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області
Бузько Ксенія

Watch this video on YouTube.

title=»Таб» tab_id=»1538758013981-11-3e977-ce63″]

Молодша вікова категорія

Зайко Аріна

Watch this video on YouTube.

Зайко Аріана

13 років

І місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Чучвара Владислав

Watch this video on YouTube.

Чучвара Владислав

12 років

ІI місце
Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області
Гру можна спробувати за посиланням

Зеленя Денис

Watch this video on YouTube.

Зеленя денис

9 років

ІII місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Сапожник Ірина

Watch this video on YouTube.

Сапожник Ірина

13 років

ІII місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Сметаняк Арсен

Watch this video on YouTube.

Сметаняк Арсен

11 років

IV місце
Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Долинської районної ради Івано-Франківської області
Гру можна спробувати за посиланням

Величко Олексій

Watch this video on YouTube.

Величко Олексій

12 років

ІV місце
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
Гру можна спробувати за посиланням

Молодша вікова категорія

Горошко Андрій

Watch this video on YouTube.

Горошко Андрій

14 років

І місце

Йосипівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів»

Старша вікова категорія

Демонстрація роботи 1

Watch this video on YouTube.

Карась Олександр

16 років

І місце

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області»
Юрченко Тарас

Watch this video on YouTube.

Юрченко Тарас

11 років

ІІ місце

Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району міста Києва

Дерменжи Данило

Watch this video on YouTube.

Сеник Федір

15 років

ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
ITalent — SmartSocket

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олескій

13 років

ІIІ місце

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради
Відео-огляд Vector.

Watch this video on YouTube.

Алієв Денис

16 років

ІIІ місце

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Бахмутської міської ради Донецької області
Стрельбицька Ксенія

Watch this video on YouTube.
Розумний новорічний будинок

Watch this video on YouTube.

Стрельбицька Ксенія

ІIІ місце

Комунальний заклад «Маріупольський міський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа» №27 Маріупольської міської ради Донецької області»
+ Видео - монтаж

Младшая возрастная группа

Никогда не Сдавайся. 2018/Весела Наука 2018/АрсиKin TV

Watch this video on YouTube.

Балмаджи Иван

14 лет

І место

Опорний навчальний заклад «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія-міжшкільний навчально-виробничий комбінат-дошкільний навчальний заклад» Арцизької районної ради Одеської області

Старшая возрастная группа

Головне — це мотивація

Watch this video on YouTube.

Семенко Олексей и Денисенко Дмитрий

15 и 16 лет

І место

Нововодолазький ліцей Нововодолазької селищної ради
Mission Impossible

Watch this video on YouTube.

Журавель Евгений

14 лет

ІІ место

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
Win yourself

Watch this video on YouTube.

Сльоза Иван и Илья Пусяк

16 и 16 лет

ІІ место

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Жданова Мария и Голицына Елизавета

14 и 14 лет

ІІІ место

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

Короткометражний фільм ,,Пас в майбутнє,,

Watch this video on YouTube.

Сандул Александр

15 лет

ІІІ место

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей — Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області
+ 2D - графика

Младшая возрастная группа

Курышко София

14 лет

І место

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 з профільним навчанням імені В.М. Шеймана Краматорської міської ради Донецької області

Старшая возрастная группа

Шворак София

15 лет

І место

Комунальний заклад «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Гагарин Ілья

14 лет

ІІ место

Комунальний заклад «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Михайлівської районної ради Запорізької області

Колосков Даниил

15 лет

ІІ место

Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Добропільської міської ради Донецької області

Бондаренко Роман

17 лет

ІІІ место

Роменський коледж Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана»
+ 2D - анимация

Младшая возрастная группа

Находка

Watch this video on YouTube.

Брюхацька Катерина

14 лет

І место

Комунальний заклад «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Михайлівської районної ради Запорізької області

Старшая возрастная группа

Федоренко Тетяна "Час"

Watch this video on YouTube.

Федоренко Тетяна

16 лет

І место

Запорізький класичний ліцей запорізької міської ради запорізької області
Історія одного цуценяти

Watch this video on YouTube.

Іноземець Анна

14 лет

ІІ место

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради Черкаської області
Зоряні пригоди 1280 720 WMV

Watch this video on YouTube.

Мігун Тетяна

15 лет

ІІ место

Освітній опорний заклад навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей» с. Зимне
Bread

Watch this video on YouTube.

Тітов Кирило

13 лет

ІІІ место

Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району
+ Цифровое Фото

Младшая возрастная группа

Кладько Ілля

12 лет

І место

Комунальний заклад `Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді` Рівненської обласної ради

Старшая возрастная группа

Куратченко Анна

16 лет

І место

Низівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

Онищенко Богдана

14 лет

ІІ место

Комунальний заклад освіти «Гімназія №3» Дніпровської міської ради

Сандул Олександр

15 лет

ІІ место

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей — Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області

Краєвський Кирил

12 лет

ІІІ место

Комунальний заклад `Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді` Рівненської обласної ради

Комаровська Олесандра

16 лет

ІІІ место

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської област
+ 3D - графика

Младшая возрастная группа

Федоренко Дмитро

14 лет

І место

Доманівський НВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1-Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області

Старшая возрастная группа

Фурман Артем

15 лет

І место

Державний професійно-технічний навчальний заклад `Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище`

Гордієнко Костянтин

11 лет

ІІ место

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

Литвинов Владислав

15 лет

ІІ место

Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Жабровець Лидия

11 лет

ІІI место

СШ №304

Чилочи Даниил

15 лет

ІІІ место

Спеціалізована школа №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва
+ 3D - анимация

Младшая возрастная группа

Water on the Earth

Watch this video on YouTube.

Гордиенко Константин

11 лет

І место

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

Старшая возрастная группа

ПриКазка

Watch this video on YouTube.

Карпюк Ігор

16 лет

І место

Тімірязєвська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області
ITALЕNT

Watch this video on YouTube.

Сотніков Микита

12 років

ІІ місце

Загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області
The City in the Past

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Ігор

16 років

ІІ місце

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Раджапов Станіслав

14 років

ІІІ місце

Філія нвк «голованівська зш і — ііі ступенів ім.т.г.шевченка-гімназія «новосільська зш — днз»
WAR 2018

Watch this video on YouTube.

Піщанський Андрій

17 років

ІІ місце

Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради Київської області
+ Розробка комп'ютерної гри

Молодша вікова категорія

BlackTeddi

Watch this video on YouTube.

Неменущий Назар

14 років

І місце

Конотопська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Старша вікова категорія

CDoD_alpha_0.31_instance_unlock 2018 03 26 05 59 09 434

Watch this video on YouTube.

Пирогов Денис

16 років

І місце

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33
Clash of Towns — DEMO

Watch this video on YouTube.

Стецюк Мирослав

14 років

ІІ місце

Технічний ліцей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» м. Києва
Boomchick Trailer

Watch this video on YouTube.

Каменський Лев та Максим Лобода

16 та 16 років

ІІ місце

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області
Log`s and Boulder`s war

Watch this video on YouTube.

Гласов Олександр

16 років

ІIІ місце

Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Presentation

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Ігор та Кріпака Ілля

16 та 16 років

ІIІ місце

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
+ Веб сайт

Молодша вікова категорія

Дяченко Михайло

Watch this video on YouTube.

Дяченко Михайло

14 років

І місце

Гімназія №178
Подивитися сайт можна за посиланням

Старша вікова категорія

Меліхов Ігор

Watch this video on YouTube.

Меліхов Ігор

16 років

І місце

Спеціалізована загальноосвітня середня школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов
Подивитися сайт можна за посиланням

Стрельбицький Кирило

Watch this video on YouTube.

Стрельбицький Кирило

13 років

ІІ місце

Комунальний заклад «Маріупольський міський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа» №27 Маріупольської міської ради Донецької області»
Подивитися сайт можна за посиланням
Павлюк Артем

Watch this video on YouTube.

Павлюк Артем

18 років

ІІ місце

Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області
Подивитися сайт можна за посиланням

Джемесюк Артем

Watch this video on YouTube.

Джемесюк Артем

14 років

ІІІ місце

Одеська загальноосвітня школа № 92 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області

Філатов Вадим

Watch this video on YouTube.

Філатов Вадим

16 років

ІІI місце

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області
Филипюк Андрій

Watch this video on YouTube.

Филипюк Андрій

13 років

ІІІ місце

Коломийська гімназія імені М. Грушевського Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Подивитися сайт можна за посиланням
Філатов Вадим

Watch this video on YouTube.

Зайцев Кирило

17 років

ІІI місце

Авіакосмічний ліцей ім. І.Сікорського НАУ м. Києва
Подивитися сайт можна за посиланням
Лозовягін Олексій

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

13 років

ІІІ місце

Комунальний заклад «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області »
Подивитися сайт можна за посиланням
+ Програмна розробка

Молодша вікова категорія

Сибірський Сава

Watch this video on YouTube.

Сава Сибірський

14 років

І місце

Одеська загальноосвітня школа №65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Старша вікова категорія

Бабій Назарій

Watch this video on YouTube.

Бабій Назарій

17 років

І місце

Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області

Литвішко Даниїл

Watch this video on YouTube.

Литвішко Даниїл

14 років

ІІ місце

Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Дерменжи Данило

Watch this video on YouTube.

Дерменжи Данило

16 років

ІІ місце

Опорний навчальний заклад «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія-міжшкільний навчально-виробничий комбінат-дошкільний навчальний заклад» Арцизької районної ради Одеської області

Бузько Ксенія

15 років

ІІI місце

Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області
Бузько Ксенія

Watch this video on YouTube.

title=»Таб» tab_id=»1538758013981-11-3e977-ce63″]

+ Розробка на Scratch

Молодша вікова категорія

Зайко Аріна

Watch this video on YouTube.

Зайко Аріана

13 років

І місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Чучвара Владислав

Watch this video on YouTube.

Чучвара Владислав

12 років

ІI місце
Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області
Гру можна спробувати за посиланням

Зеленя Денис

Watch this video on YouTube.

Зеленя денис

9 років

ІII місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Сапожник Ірина

Watch this video on YouTube.

Сапожник Ірина

13 років

ІII місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Сметаняк Арсен

Watch this video on YouTube.

Сметаняк Арсен

11 років

IV місце
Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Долинської районної ради Івано-Франківської області
Гру можна спробувати за посиланням

Величко Олексій

Watch this video on YouTube.

Величко Олексій

12 років

ІV місце
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
Гру можна спробувати за посиланням

+ Апаратно - програмна розробка

Молодша вікова категорія

Горошко Андрій

Watch this video on YouTube.

Горошко Андрій

14 років

І місце

Йосипівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів»

Старша вікова категорія

Демонстрація роботи 1

Watch this video on YouTube.

Карась Олександр

16 років

І місце

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області»
Юрченко Тарас

Watch this video on YouTube.

Юрченко Тарас

11 років

ІІ місце

Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району міста Києва

Дерменжи Данило

Watch this video on YouTube.

Сеник Федір

15 років

ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
ITalent — SmartSocket

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олескій

13 років

ІIІ місце

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради
Відео-огляд Vector.

Watch this video on YouTube.

Алієв Денис

16 років

ІIІ місце

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Бахмутської міської ради Донецької області
Стрельбицька Ксенія

Watch this video on YouTube.
Розумний новорічний будинок

Watch this video on YouTube.

Стрельбицька Ксенія

ІIІ місце

Комунальний заклад «Маріупольський міський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа» №27 Маріупольської міської ради Донецької області»