Переможці минулих сезонів

Молодша вікова категорія

Никогда не Сдавайся. 2018/Весела Наука 2018/АрсиKin TV

Watch this video on YouTube.

Балмаджі Іван

14 років

І місце

Опорний навчальний заклад «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія-міжшкільний навчально-виробничий комбінат-дошкільний навчальний заклад» Арцизької районної ради Одеської області

Старша вікова категорія

Головне — це мотивація

Watch this video on YouTube.

Семенко Олексій та Денисенко Дмитро

15 та 16 років

І місце

Нововодолазький ліцей Нововодолазької селищної ради
Mission Impossible

Watch this video on YouTube.

Журавель Євгеній

14 років

ІІ місце

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
Win yourself

Watch this video on YouTube.

Сльоза Іван та Ілля Пусяк

16 та 16 років

ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Жданова Марія та Голіцина Елизавета

14 та 14 років

ІІІ місце

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

Короткометражний фільм ,,Пас в майбутнє,,

Watch this video on YouTube.

Сандул Олександр

15 років

ІІІ місце

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей — Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області

Молодша вікова категорія

Куришко Софія

14 років

І місце

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 з профільним навчанням імені В.М. Шеймана Краматорської міської ради Донецької області

Старша вікова категорія

Шворак Софія

15 років

І місце

Комунальний заклад «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Гагарін Ілля

14 років

ІІ місце

Комунальний заклад «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Михайлівської районної ради Запорізької області

Колосков Даніїл

15 років

ІІ місце

Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Добропільської міської ради Донецької області

Бондаренко Роман

17 років

ІІІ місце

Роменський коледж Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана»

Молодша вікова категорія

Находка

Watch this video on YouTube.

Брюхацька Катерина

14 років

І місце

Комунальний заклад «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Михайлівської районної ради Запорізької області

Старша вікова категорія

Федоренко Тетяна "Час"

Watch this video on YouTube.

Федоренко Тетяна

16 років

І місце

Запорізький класичний ліцей запорізької міської ради запорізької області
Історія одного цуценяти

Watch this video on YouTube.

Іноземець Анна

14 років

ІІ місце

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради Черкаської області
Зоряні пригоди 1280 720 WMV

Watch this video on YouTube.

Мігун Тетяна

15 років

ІІ місце

Освітній опорний заклад навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей» с. Зимне
Bread

Watch this video on YouTube.

Тітов Кирило

13 років

ІІІ місце

Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району

Молодша вікова категорія

Кладько Ілля

12 років

І місце

Комунальний заклад `Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді` Рівненської обласної ради

Старша вікова категорія

Куратченко Анна

16 років

І місце

Низівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

Онищенко Богдана

14 років

ІІ місце

Комунальний заклад освіти «Гімназія №3» Дніпровської міської ради

Сандул Олександр

15 років

ІІ місце

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей — Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області

Краєвський Кирил

12 років

ІІІ місце

Комунальний заклад `Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді` Рівненської обласної ради

Комаровська Олесандра

16 років

ІІІ місце

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської област

Молодша вікова категорія

Федоренко Дмитро

14 років

І місце

Доманівський НВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1-Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області

Старша вікова категорія

Фурман Артем

15 років

І місце

Державний професійно-технічний навчальний заклад `Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище`

Гордієнко Костянтин

11 років

ІІ місце

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

Литвинов Владислав

15 років

ІІ місце

Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Жабровець Лідія

11 років

ІІI місце

СШ №304

Чілочі Данііл

15 років

ІІІ місце

Спеціалізована школа №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва

Молодша вікова категорія

Water on the Earth

Watch this video on YouTube.

Гордієнко Костянтин

11 років

І місце

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

Старша вікова категорія

ПриКазка

Watch this video on YouTube.

Карпюк Ігор

16 років

І місце

Тімірязєвська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області
ITALЕNT

Watch this video on YouTube.

Сотніков Микита

12 років

ІІ місце

Загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області
The City in the Past

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Ігор

16 років

ІІ місце

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Раджапов Станіслав

14 років

ІІІ місце

Філія нвк «голованівська зш і — ііі ступенів ім.т.г.шевченка-гімназія «новосільська зш — днз»
WAR 2018

Watch this video on YouTube.

Піщанський Андрій

17 років

ІІ місце

Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради Київської області

Молодша вікова категорія

BlackTeddi

Watch this video on YouTube.

Неменущий Назар

14 років

І місце

Конотопська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Старша вікова категорія

CDoD_alpha_0.31_instance_unlock 2018 03 26 05 59 09 434

Watch this video on YouTube.

Пирогов Денис

16 років

І місце

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33
Clash of Towns — DEMO

Watch this video on YouTube.

Стецюк Мирослав

14 років

ІІ місце

Технічний ліцей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» м. Києва
Boomchick Trailer

Watch this video on YouTube.

Каменський Лев та Максим Лобода

16 та 16 років

ІІ місце

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області
Log`s and Boulder`s war

Watch this video on YouTube.

Гласов Олександр

16 років

ІIІ місце

Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Presentation

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Ігор та Кріпака Ілля

16 та 16 років

ІIІ місце

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Молодша вікова категорія

Дяченко Михайло

Watch this video on YouTube.

Дяченко Михайло

14 років

І місце

Гімназія №178
Подивитися сайт можна за посиланням

Старша вікова категорія

Меліхов Ігор

Watch this video on YouTube.

Меліхов Ігор

16 років

І місце

Спеціалізована загальноосвітня середня школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов
Подивитися сайт можна за посиланням
Стрельбицький Кирило

Watch this video on YouTube.

Стрельбицький Кирило

13 років

ІІ місце

Комунальний заклад «Маріупольський міський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа» №27 Маріупольської міської ради Донецької області»
Подивитися сайт можна за посиланням
Павлюк Артем

Watch this video on YouTube.

Павлюк Артем

18 років

ІІ місце

Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області
Подивитися сайт можна за посиланням
Джемесюк Артем

Watch this video on YouTube.

Джемесюк Артем

14 років

ІІІ місце

Одеська загальноосвітня школа № 92 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області
Філатов Вадим

Watch this video on YouTube.

Філатов Вадим

16 років

ІІI місце

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області
Филипюк Андрій

Watch this video on YouTube.

Филипюк Андрій

13 років

ІІІ місце

Коломийська гімназія імені М. Грушевського Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Подивитися сайт можна за посиланням
Філатов Вадим

Watch this video on YouTube.

Зайцев Кирило

17 років

ІІI місце

Авіакосмічний ліцей ім. І.Сікорського НАУ м. Києва
Подивитися сайт можна за посиланням
Лозовягін Олексій

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

13 років

ІІІ місце

Комунальний заклад «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області »
Подивитися сайт можна за посиланням

Молодша вікова категорія

Сибірський Сава

Watch this video on YouTube.

Сава Сибірський

14 років

І місце

Одеська загальноосвітня школа №65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Старша вікова категорія

Бабій Назарій

Watch this video on YouTube.

Бабій Назарій

17 років

І місце

Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області
Литвішко Даниїл

Watch this video on YouTube.

Литвішко Даниїл

14 років

ІІ місце

Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Дерменжи Данило

Watch this video on YouTube.

Дерменжи Данило

16 років

ІІ місце

Опорний навчальний заклад «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія-міжшкільний навчально-виробничий комбінат-дошкільний навчальний заклад» Арцизької районної ради Одеської області
Бузько Ксенія

Watch this video on YouTube.

title=»Таб» tab_id=»1538758013981-11-3″]

Молодша вікова категорія

Зайко Аріна

Watch this video on YouTube.

Зайко Аріана

13 років

І місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Чучвара Владислав

Watch this video on YouTube.

Чучвара Владислав

12 років

ІI місце
Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області
Гру можна спробувати за посиланням

Зеленя Денис

Watch this video on YouTube.

Зеленя денис

9 років

ІII місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Сапожник Ірина

Watch this video on YouTube.

Сапожник Ірина

13 років

ІII місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Сметаняк Арсен

Watch this video on YouTube.

Сметаняк Арсен

11 років

IV місце
Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Долинської районної ради Івано-Франківської області
Гру можна спробувати за посиланням

Величко Олексій

Watch this video on YouTube.

Величко Олексій

12 років

ІV місце
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
Гру можна спробувати за посиланням

Молодша вікова категорія

Горошко Андрій

Watch this video on YouTube.

Горошко Андрій

14 років

І місце

Йосипівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів»

Старша вікова категорія

Демонстрація роботи 1

Watch this video on YouTube.

Карась Олександр

16 років

І місце

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області»
Юрченко Тарас

Watch this video on YouTube.

Юрченко Тарас

11 років

ІІ місце

Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району міста Києва
Дерменжи Данило

Watch this video on YouTube.

Сеник Федір

15 років

ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
ITalent — SmartSocket

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олескій

13 років

ІIІ місце

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради
Відео-огляд Vector.

Watch this video on YouTube.

Алієв Денис

16 років

ІIІ місце

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Бахмутської міської ради Донецької області
+ Відео - монтаж

Молодша вікова категорія

Никогда не Сдавайся. 2018/Весела Наука 2018/АрсиKin TV

Watch this video on YouTube.

Балмаджі Іван

14 років

І місце

Опорний навчальний заклад «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія-міжшкільний навчально-виробничий комбінат-дошкільний навчальний заклад» Арцизької районної ради Одеської області

Старша вікова категорія

Головне — це мотивація

Watch this video on YouTube.

Семенко Олексій та Денисенко Дмитро

15 та 16 років

І місце

Нововодолазький ліцей Нововодолазької селищної ради
Mission Impossible

Watch this video on YouTube.

Журавель Євгеній

14 років

ІІ місце

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
Win yourself

Watch this video on YouTube.

Сльоза Іван та Ілля Пусяк

16 та 16 років

ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Жданова Марія та Голіцина Елизавета

14 та 14 років

ІІІ місце

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

Короткометражний фільм ,,Пас в майбутнє,,

Watch this video on YouTube.

Сандул Олександр

15 років

ІІІ місце

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей — Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області
+ 2D - графіка

Молодша вікова категорія

Куришко Софія

14 років

І місце

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 35 з профільним навчанням імені В.М. Шеймана Краматорської міської ради Донецької області

Старша вікова категорія

Шворак Софія

15 років

І місце

Комунальний заклад «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Гагарін Ілля

14 років

ІІ місце

Комунальний заклад «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Михайлівської районної ради Запорізької області

Колосков Даніїл

15 років

ІІ місце

Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Добропільської міської ради Донецької області

Бондаренко Роман

17 років

ІІІ місце

Роменський коледж Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана»
+ 2D - анімація

Молодша вікова категорія

Находка

Watch this video on YouTube.

Брюхацька Катерина

14 років

І місце

Комунальний заклад «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Михайлівської районної ради Запорізької області

Старша вікова категорія

Федоренко Тетяна "Час"

Watch this video on YouTube.

Федоренко Тетяна

16 років

І місце

Запорізький класичний ліцей запорізької міської ради запорізької області
Історія одного цуценяти

Watch this video on YouTube.

Іноземець Анна

14 років

ІІ місце

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради Черкаської області
Зоряні пригоди 1280 720 WMV

Watch this video on YouTube.

Мігун Тетяна

15 років

ІІ місце

Освітній опорний заклад навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — ліцей» с. Зимне
Bread

Watch this video on YouTube.

Тітов Кирило

13 років

ІІІ місце

Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району
+ Цифрове Фото

Молодша вікова категорія

Кладько Ілля

12 років

І місце

Комунальний заклад `Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді` Рівненської обласної ради

Старша вікова категорія

Куратченко Анна

16 років

І місце

Низівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

Онищенко Богдана

14 років

ІІ місце

Комунальний заклад освіти «Гімназія №3» Дніпровської міської ради

Сандул Олександр

15 років

ІІ місце

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей — Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області

Краєвський Кирил

12 років

ІІІ місце

Комунальний заклад `Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді` Рівненської обласної ради

Комаровська Олесандра

16 років

ІІІ місце

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської област
+ 3D - графіка

Молодша вікова категорія

Федоренко Дмитро

14 років

І місце

Доманівський НВК «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1-Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області

Старша вікова категорія

Фурман Артем

15 років

І місце

Державний професійно-технічний навчальний заклад `Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище`

Гордієнко Костянтин

11 років

ІІ місце

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

Литвинов Владислав

15 років

ІІ місце

Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Жабровець Лідія

11 років

ІІI місце

СШ №304

Чілочі Данііл

15 років

ІІІ місце

Спеціалізована школа №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва
+ 3D - анімація

Молодша вікова категорія

Water on the Earth

Watch this video on YouTube.

Гордієнко Костянтин

11 років

І місце

Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області

Старша вікова категорія

ПриКазка

Watch this video on YouTube.

Карпюк Ігор

16 років

І місце

Тімірязєвська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області
ITALЕNT

Watch this video on YouTube.

Сотніков Микита

12 років

ІІ місце

Загальноосвітня школа I-III ступенів №10 Мирноградської міської ради Донецької області
The City in the Past

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Ігор

16 років

ІІ місце

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Раджапов Станіслав

14 років

ІІІ місце

Філія нвк «голованівська зш і — ііі ступенів ім.т.г.шевченка-гімназія «новосільська зш — днз»
WAR 2018

Watch this video on YouTube.

Піщанський Андрій

17 років

ІІ місце

Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради Київської області
+ Розробка комп'ютерної гри

Молодша вікова категорія

BlackTeddi

Watch this video on YouTube.

Неменущий Назар

14 років

І місце

Конотопська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області

Старша вікова категорія

CDoD_alpha_0.31_instance_unlock 2018 03 26 05 59 09 434

Watch this video on YouTube.

Пирогов Денис

16 років

І місце

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33
Clash of Towns — DEMO

Watch this video on YouTube.

Стецюк Мирослав

14 років

ІІ місце

Технічний ліцей Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» м. Києва
Boomchick Trailer

Watch this video on YouTube.

Каменський Лев та Максим Лобода

16 та 16 років

ІІ місце

Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області
Log`s and Boulder`s war

Watch this video on YouTube.

Гласов Олександр

16 років

ІIІ місце

Криворізька гімназія №91 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Presentation

Watch this video on YouTube.

Пархоменко Ігор та Кріпака Ілля

16 та 16 років

ІIІ місце

Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
+ Веб сайт

Молодша вікова категорія

Дяченко Михайло

Watch this video on YouTube.

Дяченко Михайло

14 років

І місце

Гімназія №178
Подивитися сайт можна за посиланням

Старша вікова категорія

Меліхов Ігор

Watch this video on YouTube.

Меліхов Ігор

16 років

І місце

Спеціалізована загальноосвітня середня школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов
Подивитися сайт можна за посиланням
Стрельбицький Кирило

Watch this video on YouTube.

Стрельбицький Кирило

13 років

ІІ місце

Комунальний заклад «Маріупольський міський навчально-виховний комплекс «Гімназія-школа» №27 Маріупольської міської ради Донецької області»
Подивитися сайт можна за посиланням
Павлюк Артем

Watch this video on YouTube.

Павлюк Артем

18 років

ІІ місце

Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області
Подивитися сайт можна за посиланням
Джемесюк Артем

Watch this video on YouTube.

Джемесюк Артем

14 років

ІІІ місце

Одеська загальноосвітня школа № 92 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області
Філатов Вадим

Watch this video on YouTube.

Філатов Вадим

16 років

ІІI місце

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» Хмельницької області
Филипюк Андрій

Watch this video on YouTube.

Филипюк Андрій

13 років

ІІІ місце

Коломийська гімназія імені М. Грушевського Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Подивитися сайт можна за посиланням
Філатов Вадим

Watch this video on YouTube.

Зайцев Кирило

17 років

ІІI місце

Авіакосмічний ліцей ім. І.Сікорського НАУ м. Києва
Подивитися сайт можна за посиланням
Лозовягін Олексій

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олексій

13 років

ІІІ місце

Комунальний заклад «Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області »
Подивитися сайт можна за посиланням
+ Програмна розробка

Молодша вікова категорія

Сибірський Сава

Watch this video on YouTube.

Сава Сибірський

14 років

І місце

Одеська загальноосвітня школа №65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Старша вікова категорія

Бабій Назарій

Watch this video on YouTube.

Бабій Назарій

17 років

І місце

Калуська гімназія імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області
Литвішко Даниїл

Watch this video on YouTube.

Литвішко Даниїл

14 років

ІІ місце

Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Дерменжи Данило

Watch this video on YouTube.

Дерменжи Данило

16 років

ІІ місце

Опорний навчальний заклад «Арцизький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія-міжшкільний навчально-виробничий комбінат-дошкільний навчальний заклад» Арцизької районної ради Одеської області
Бузько Ксенія

Watch this video on YouTube.

title=»Таб» tab_id=»1538758013981-11-3″]

+ Розробка на Scratch

Молодша вікова категорія

Зайко Аріна

Watch this video on YouTube.

Зайко Аріана

13 років

І місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Чучвара Владислав

Watch this video on YouTube.

Чучвара Владислав

12 років

ІI місце
Українська гімназія №1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області
Гру можна спробувати за посиланням

Зеленя Денис

Watch this video on YouTube.

Зеленя денис

9 років

ІII місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Сапожник Ірина

Watch this video on YouTube.

Сапожник Ірина

13 років

ІII місце
Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаєва
Гру можна спробувати за посиланням

Сметаняк Арсен

Watch this video on YouTube.

Сметаняк Арсен

11 років

IV місце
Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Долинської районної ради Івано-Франківської області
Гру можна спробувати за посиланням

Величко Олексій

Watch this video on YouTube.

Величко Олексій

12 років

ІV місце
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
Гру можна спробувати за посиланням

+ Апаратно - програмна розробка

Молодша вікова категорія

Горошко Андрій

Watch this video on YouTube.

Горошко Андрій

14 років

І місце

Йосипівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів»

Старша вікова категорія

Демонстрація роботи 1

Watch this video on YouTube.

Карась Олександр

16 років

І місце

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області»
Юрченко Тарас

Watch this video on YouTube.

Юрченко Тарас

11 років

ІІ місце

Центр технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району міста Києва
Дерменжи Данило

Watch this video on YouTube.

Сеник Федір

15 років

ІІ місце

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
ITalent — SmartSocket

Watch this video on YouTube.

Лозов’ягін Олескій

13 років

ІIІ місце

Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради
Відео-огляд Vector.

Watch this video on YouTube.

Алієв Денис

16 років

ІIІ місце

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Бахмутської міської ради Донецької області