ПРОГРАМНА ОБРОБКА ТЕКСТІВ

У цій номінації вам потрібно зробити програму, сторінку (веб аплікацію) або додаток на смартфон який обробляє / аналізує / створює тексти

Партнер номінації:

Grammarly

Grammarly — це міжнародна компанія, яку заснували українці. Нещодавно вона стала 'єдинорогом' (її вартість перевищила 1 млрд $). Grammarly створює онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою.

Вікова категорія 1

Від 8 до 19 років

Тема роботи: на вибір

   Проблеми, які ваш проект може вирішувати:

  • Електронний конспект. Додаток, який дозволяє сфотографувати свій конспект і розпізнати його.Може бути корисно, щоб робити пошук по конспектах з таких предметів, як історія чи зарубіжна література.
  • Питально-відповідальна система з якогось предмету (наприклад, з географії) за структурованою інформацією з підручника.
  • Визначення фейкових новин / визначення тролінгу в коментарях до новин.
  • Перекладач з діалектної української на літературну (і навпаки). Можна брати будь-який діалект України: львівську ґвару, подільський діалект, волинський діалект, лемківську мову, закарпатський говір тощо.
  • Транслітератор власних назв з англійської на українську (Hemingway => Гемінґвей).
  • Зібрати імена добрих і злих літературних персонажів і написати класифікатор на лінгвістичних ознаках, який визначає, чи персонаж із вашим іменем був би злим чи добрим.
  • Генератор мовних каламбурів.
  • Визначення вірусних заголовків новин: як написати заголовок новини так, щоб на нього клацала максимальна кількість людей.
  • Своя (вільна) тема, яка стосується опрацювання текстів.

*Допускається розробка та подача проектів у складі команди, проте зауважте, що у разі перемоги - одна робота отримує одну нагороду.

Критерії за якими будуть
оцінювати вашу роботу

icon

ІНТЕРФЕЙС І ЮЗАБІЛІТІ

Наскільки інтерфейс розробки: сучасний, привабливий, зручний та зрозумілий. Легкість запуску та використання, швидкість роботи
icon

PRACTICAL & INNOVATING

Корисність, можливість прикладного застосування. Іноваційність самої розробки або способу реалізації
icon

TECHNICAL

наскільки проект технологічний, чистота коду, кількість та складність алгоритмів; використання технологій: робота з мережею, з базами даних, ввід/вивід даних, логування і т.і.
icon

ВІДПОВІДНІСТЬ

Умовам конкурсу та вимогам до робіт. Роботи, що не відповідають вимогам – розглядитись суддями не будуть.

Вимоги до
вашої роботи:

icon

Архів із роботою

має містити:

 • Папку «Build» із скомпільованою програмою, готовою до запуску. Якщо програма не запуститься – робота не буде розглядатись
 • Папку «Source» із проектом програми із усіма файлами вихідного коду
 • Папку «Test Data» із тестовими файлами, якщо такі необхідні для перевірки роботи програми (Наприклад, якщо програма обробляє зображення – декілька відповідних зображень)
icon

Якщо ви робите сайт

то він має бути розміщеній в інтернеті і має коректно відображатись та працювати в останніх двох релізах браузеру Chrome

icon

Додати

файл manual.pdf з інформацією про проект (опис, інструкція по запуску та роботі)

icon

Архів з роботою

обов’ язково заархівувати саме у “zip” формат, а не “rar” чи інший.

роботи попередніх сезонів

button

потрібна допомога с проектом?

button

СУДДІ НОМІНАЦІЇ

усі судді