ЦИФРОВА ФОТОГРАФІЯ

У цій номінації вам потрібно зняти оригінальне фото і обробити його. Уважно читайте завдання до фото.

Вікова категорія 1

Від 8 до 15 років

Тема роботи: Охрана, корекція!

    Помітили, що після виходу відомої пісні, тепер прийнято казати «корекція» замість «атмєна»? Тож скоригувати пропонуємо і вам! Беріть знімок та виправляйте фон на інший. Тема і жанр фоторобіт довільні, ключове – якісно і вдало підлаштувати новий фон до початкового зображення. Змінювати можна будь-що: портрет, пейзаж, спорт, предметні знімки. Пам’ятайте, що оцінюватиметься не тільки якість Вашої роботи у редакторі, але й комплекс естетичних та змістових вражень на які наштовхує глядача Ваша фотографія. Чим непомітніші зміни – тим краще.

Вікова категорія 1

Від 15 до 19 років

Тема роботи: мульти - експозиція

    Тематика цьогорічної конкурсної роботи для старшої групи вільна за сюжетом, жанром та стилем. Однак робота має бути виконана у техніці мультиекспозиції. Суть цього творчого прийому полягає у накладенні декількох (більше двох) знімків на одну картинну площину. Фотограф прагне досягти не тільки естетичної цілі, але й відкрити нові смисли багатогранного зображення. Технічно ви можете зробити такий знімок фотографуючи серією та поєднуючи кілька різних знімків. Головне – фінальна робота має бути стилістично досконалою і візуально зрозумілою.

*Допускається розробка та подача проектів у складі команди, проте зауважте, що у разі перемоги - одна робота отримує одну нагороду.

Критерії за якими будуть
оцінювати вашу роботу

icon

CREATIVITY

Творчий задум, наскільки повно та креативно у роботі розкрита тема номінації, які образи та додаткові елементи автор використав для візуалізації поставленої задачі
icon

FRAMESTYLE

Дотримання правил компонування кадру: правил композиції, третин, золотого перетину, тощо
icon

TECHNICAL

Технічне виконання: наскільки влучно були використані можливості графічних редакторів — Adobe Photoshop, Adobe Lightroom тощо
icon

ВІДПОВІДНІСТЬ

Умовам конкурсу та вимогам до робіт. Роботи, що не відповідають вимогам – розглядитись суддями не будуть.

Вимоги до
вашої роботи:

icon

Оригінальні фото

до обробки у форматі *.jpeg (усі фото мають бути зроблені вами). Файли мають називатися наступним чином: ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_Original.jpeg.

УСІ ФОТО МАЮТЬ БУТИ ЗРОБЛЕНІ ВАМИ (можна із допомогою вчителя / батьів і т.п.)

icon

Архів з роботою

після використання графічних редакторів у форматі *.jpeg. Файл має називатись наступним чином: ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_Result.jpeg.

icon

вихідний файл

(*psd – для Adobe Photoshop’у,. *.xcf — для Gimp’у — тощо) ОБОВ’ЯЗКОВО з усіма не склеєними шарами. Назва файлу має бути ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я

icon

Архів з роботою

обов’ язково заархівувати саме у “zip” формат, а не “rar” чи інший.

роботи попередніх сезонів

button

потрібна допомога с проектом?

button

СУДДІ НОМІНАЦІЇ

усі судді